Mama Prawniczka - Marzena Pilarz-Herzyk

KONSULTACJE INDYWIDUALNE

Moje wieloletnie doświadczenie w doradztwie prawnym zaowocowało ofertą usług dla Klientów indywidualnych, ale również dla firm. Mój blog i oferta indywidualna ma na celu pomóc Ci w sięganiu po swoje prawa i mądremu korzystania ze swoich uprawnień.

Jeśli więc chcesz, abym pomogła Ci w znalezieniu dla Ciebie najlepszego rozwiązania, zapraszam na konsultacje. Poniżej możesz zapoznać się ze szczegółową ofertą.

 Informuję jednocześnie, iż nie prowadzę spraw sądowych, a więc nie doradzam. zakresie postępowania sądowego.

Rodzaje konsultacji

Konsultacja mailowa

Cena konsultacji: 250zł

 Potrzebujesz porady prawnej, która szybko pozwoli zweryfikować swoją wiedzę   na temat uprawnień i preferujesz kontakt mailowy? Umów się na konsultację, a przeprowadzę Cię w tej formie przez Twoje uprawnienia. 

Konsultacja telefoniczna

Cena konsultacji: 330 zł

Potrzebujesz porady prawnej, która da Ci poczucie bezpieczeństwa i pozwoli zaplanować najlepsze dla Ciebie rozwiązanie? Umów się na konsultację indywidualną i w czasie rozmowy szczegółowo omówimy Twoją sytuację. 

Konsultacja prawna rozszerzona

Cena konsultacji: 480zł

Twoja sytuacja jest skomplikowana? Oprócz rozmowy, chcesz również mieć podsumowanie pisemne, które pozwoli w każdej chwili wrócić Ci do ustalonych najkorzystniejszych rozwiązań? To opcja dla Ciebie.

Pismo, opinia

Cena: 290zł/strona

Szukasz pomocy w sporządzeniu pisma, opartego o konkretne podstawy prawne? Analizującego doktrynę i orzeczenia? Mogę przygotować dla Ciebie również gotowy wzór pisma do pracodawcy, urzędu etc. 


Wsparcie po konsultacji

Cena: 250zł

Jeśli potrzebujesz dodatkowego wsparcia po konsultacji, chcesz mieć pewność, że będziesz mogła wrócić
z nowymi pytaniami, możesz poszerzyć konsultację o dodatkowe wsparcie.

W ten sposób przez kolejne dni od zakończenia konsultacji, możesz wracać mailowo z każdym pytaniem w tej samej sprawie.

Konsultacja prawna Pro Bono

Od kilku lat prowadzę działania Pro Bono. 

AKTUALNE PORGRAMY PRO BONO OBEJMUJĄ:

Wiem, że w tym zakresie termin jest bardzo ważny i dołożę wszelkich starań, aby konsultacja mogła odbyć się jak najszybciej. Możemy porozmawiać telefonicznie lub możesz otrzymać ode mnie informacje mailowo.

Kontakt