Mama Prawniczka - Marzena Pilarz-Herzyk

KONSULTACJE INDYWIDUALNE

Moje wieloletnie doświadczenie w doradztwie prawnym zaowocowało ofertą usług dla Klientów indywidualnych, ale również dla firm. Mój blog i oferta indywidualna ma na celu pomóc Ci w sięganiu po swoje prawa i mądremu korzystania ze swoich uprawnień.

Jeśli więc chcesz, abym pomogła Ci w znalezieniu dla Ciebie najlepszego rozwiązania, zapraszam na konsultacje. Poniżej możesz zapoznać się ze szczegółową ofertą.

 Informuję jednocześnie, iż nie prowadzę spraw sądowych, a więc nie doradzam. zakresie postępowania sądowego.

Rodzaje konsultacji

Konsultacja mailowa

Cena konsultacji: 249 zł

Jeśli masz konkretne pytania, dotyczące jednego zagadnienia ogólnego lub chcesz potwierdzić informacje, które uzyskałaś w danym temacie, to jest to opcja dla Ciebie. 

To rozwiązanie rekomendowane jest dla tematów, które nie wymagają analizy dokumentów, szczegółowej analizy indywidualnej i osobistej rozmowy. W ramach tej usługi nie analizuję dokumentów.

Konsultacja telefoniczna podstawowa

Cena konsultacji: 299 zł

Konsultacja telefoniczna (ok 30min) jest dedykowana osobom, które poszukują pełnego wsparcia w w prawidłowym zrozumieniu przepisów czy informacji znalezionych w internecie etc., a jednocześnie preferują rozmowę na żywo, celem elastyczności w zadawaniu bieżących pytań.
Podczas rozmowy szczegółowo zapoznam się       z Twoją sytuacją i omówię najkorzystniejsze rozwiązanie. Na bieżąco będę odpowiadać na Twoje pytania. 

Konsultacja telefoniczna rozszerzona

Cena konsultacji: 490 zł

   Konsultacja telefoniczna (ok 60-90min) jest dedykowana osobom, które poszukują pełnego wsparcia w prawidłowym zaplanowaniu uprawnień, znalezieniu indywidualnych rozwiązań i chcą być przeprowadzone krok po kroku po uprawnieniach.   W ramach tej konsultacji szczegółowo omówię możliwe dla Ciebie scenariusze i najkorzystniejsze rozwiązania. Konsultacja poprzedzona jest analizą dokumentów (jeśli tego wymaga) i zapoznaniem się ze szczegółami sprawy przed rozmową. Podczas rozmowy omówię przygotowane przeze mnie rozwiązanie oraz na bieżąco będę odpowiadać na Twoje pytania.

Konsultacja pisemna 
- opinia

Cena konsultacji: 950 zł

Jeśli chcesz otrzymać wszystkie niezbędne informacje w formie pisemnej, tak aby móc do nich wrócić w każdej chwili, ta opcja jest właśnie dla Ciebie. 

Na konsultację składa się szczegółową analiza problemu oraz analiza dokumentów. W ten sposób otrzymasz omówienie zagadnienia wraz. przytoczonymi przepisami i analizą orzecznictwa. W ramach tej usługi możesz również zamówić indywidualny wzór pisma np. do pracodawcy.

Dodatkowo kolejnego dnia możesz wrócić z dodatkowymi pytaniami.

Wsparcie po konsultacji (e-mail)

Cena: 179 zł

Jeśli potrzebujesz dodatkowego wsparcia po konsultacji, chcesz mieć pewność, że będziesz mogła wrócić
z nowymi pytaniami, możesz poszerzyć konsultację o dodatkowe wsparcie.

W ten sposób przez kolejne dni od zakończenia konsultacji, możesz wracać mailowo z każdym pytaniem w tej samej sprawie.

Konsultacja prawna Pro Bono

Od kilku lat prowadzę działania Pro Bono. 

AKTUALNE PORGRAMY PRO BONO OBEJMUJĄ:

Wiem, że w tym zakresie termin jest bardzo ważny i dołożę wszelkich starań, aby konsultacja mogła odbyć się jak najszybciej. Możemy porozmawiać telefonicznie lub możesz otrzymać ode mnie informacje mailowo.

Kontakt