Dołącz do webinaru: psychologiczno-prawnego dla rodziców dzieci z trudnościami rozwojowymi.
28.04.2022 r., godz. 20.30

Jeśli chcesz wiedzieć:

  1. Co zrobić gdy podejrzewasz, że dziecko może mieć trudności rozwojowe?
  2. Do jakiego specjalisty się udać?
  3. Jak uzyskać WWR i Orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego?
  4. Na jaką pomoc może liczyć dziecko z WWR oraz orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego?
  5. Jak uzyskać orzeczenie o niepełnosprawności?
  6. Czym skutkuje orzecenie o niepełnosprawności?

Zapraszamy Cię na webinar psychologiczno prawny, który przeprowadzi Cię przez te zagadnienia. Wszystkie zagadnienia omówimy z perspektywy psychologicznej, tak aby jak najłatwiej można było odnaleźć się w konieczności podjęcia działania. Jednocześnie krok po kroku przeprowadzimy Cie przez zagadnienia prawne i proceduralne, aby te nie były dodatkowymi trudnościami.

Odpowiemy m.in na poniższe pytania:

Dla kogo jest ten webinar?

Dla wszystkich rodziców, którzy mierzą się z niepokojem o trudności rozwojowe swojego dziecka i jednocześnie chcą rozpocząć proces diagnozy. Informacje znajdą tu również rodzice, którzy chcą wiedzieć więcej o procedurach związanych z poszczególnymi orzeczeniami i uprawnieniami, z którymi się wiążą.

Prowadzące webinar

Marzena Pilarz-Herzyk
Marzena Pilarz-Herzyk -
Mama Prawniczka

Jestem Mamą trzech Synów – Oskara, Oliwiera i Olafa. Prawniczką z zawodu. Artystką z zamiłowania. Najbardziej rozczula mnie, gdy syn obejmuje mnie małymi rączkami i mówi: „kocham Cię dużooo”.
Wraz z awansem na najważniejsze stanowisko Mama, powstał mój autorski blog MamaPrawniczka.pl.
Wcześniej przez kilka lat, zawodowo związana byłam z zarządzaniem przedsiębiorstwami, procedurami prawnymi i finansowymi. Dzisiaj każdego dnia uczę jak sięgać po swoje prawa. Specjalizuję się w prawie pracy. Wspieram Kobiety na etapie ciąży, macierzyństwa, zakładania i rozwijania swoich biznesów, ale również w rozwoju zawodowym i walce o równe szanse na rynku pracy oraz wszystkich, którzy chcą wiedzieć o prawie więcej. Zajmuję się również opieką okołoporodową, ukończyłam Podyplomowe Studia z Prawa Medycznego Bioetyki i Socjologii Medycyny na Uniwersytecie Warszawskim.
Poza swoim blogiem, edukuję na swoich kanałach na Facebooku i Instagramie. Organizuję regularne webinary, w których w trakcie poprzedniego roku udział wzięło niemalże 5000 osób.

Virginia Narojczyk
- Całkiem Fajnie o Rozwoju
Virginia Narojczyk

Jestem psychologiem i pedagogiem terapeutą. Zajmuję się terapią dzieci stojących w obliczu wyzwań rozwojowych. Ukończyłam Uniwersytet SWPS na kierunku Społeczna Psychologia Kliniczna oraz studia podyplomowe ze wspomagania dzieci z zaburzeniami rozwoju na Uniwersytecie Warszawskim. Prowadzę terapię dla dzieci ze spektrum autyzmu, zaburzeniami neurorozwojowymi, zaburzeniami koncentracji uwagi oraz dla dzieci z grupy ryzyka do 6 r.ż. Ukończyłam kurs I i II stopnia Early Start Denver Model oraz wiele innych. Pracuję w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Prowadzę konsultacje dla rodziców z zakresu trudności w komunikacji z dzieckiem, emocji, zachowań trudnych, trudności w adaptacji, higieny snu małych dzieci. Jestem autorką bloga Całkiem Fajnie o Rozwoju, cyklu kursów dla rodziców małych dzieci oraz warsztatów rozwojowych dla rodziców z małymi dziećmi RozwiJaSie.

Virginia Narojczyk
JUŻ DZIŚ ZAPEWNIJ SOBIE MIEJSCE NA WEBINARZE, który odbędzie się 28.04.2022. o godz. 20:30:
DO WEBINARU ZOSTAŁO:
Dni
Godzin
Minut
Sekund