SDK i Mama Prawniczka - Łączymy siły!

ŁĄCZYMY SIŁY!

Przestrzeń #MamaPrawniczka została stworzona, aby każdego dnia uczyć Was sięgać po swoje prawa. Od lat wpieram Was w obszarze prawa pracy, opieki okołoporodowej, współpracuję z pracodawcami.

Rozwój #MamyPrawniczki i zadbanie o jak najbardziej korzystne możliwości pełnej obsługi prawnej Waszych spraw, wymaga zmian.

Dzisiaj z dumą mogę Wam przekazać, że połączyliśmy siły razem z renomowaną warszawską Kancelarią SRDK.

SDK i Mama Prawniczka - Łączymy siły!

O Kancelarii

Z powodzeniem funkcjonujemy na rynku od ponad jedenastu lat.

Nasz Zespół tworzy kilkunastu ekspertów- adwokatów i radców prawnych, specjalizujących się w obsłudze prawnej biznesu i osób prywatnych w zakresie wielu dziedzin prawa. Łączymy kompetencje zapewniając Klientom kompleksowe doradztwo prawne, zabezpieczając ich interesy oraz reprezentując przed sądami, urzędami i instytucjami. Współpracujemy z doradcami podatkowymi, notariuszami oraz specjalistami wielu dziedzin.

Butikowy charakter SRDK oraz kompleksowe podejście do problemów prawnych pozwalają nam traktować każdego Klienta indywidualnie i wyjątkowo.

Rozumiemy zarówno biznes- stosujemy skuteczne rozwiązania prawne, aby przedsiębiorcy mogli się rozwijać i funkcjonować na najwyższym poziomie, z gwarancją bezpieczeństwa i działania zgodnie z przepisami prawa- jak i Klientów indywidualnych- oczekujących profesjonalnej obsługi prawnej z jednoczesnym wykazaniem zrozumienia i empatii w obliczu trudnej sytuacji, z jaką się zetknęli.  

W czym możemy Wam razem pomóc?

Prawo pracy z perspektywy pracodawcy

Prawo pracy z perspektywy pracownika

Postępowanie przeciwko ZUS

Prawo dla e-commerce

Prawo dla Influencerów

HR - umowy, regulaminy, dokumenty prawne

Połączenie sił daje nam możliwość kompleksowej obsługi prawnej Waszych spraw.

Dzięki współpracy z adwokatami i radcami prawnymi, nasza współpraca nie będzie kończyła się na konsultacjach prawnych. Będziemy mogli wspólnie zadbać o Wasze uprawnienia na etapie negocjacji z pracodawcą, reprezentować  przed organami administracji publicznej, prowadzić postępowania sądowe.

Obsługujemy wspólnie przedsiębiorców. Szkolimy pracodawców i pracowników m.in. z prawa pracy.


Jeśli chcesz więcej, jak możemy Ci pomóc, zapraszamy do kontaktu.