Praca zdalna 2023 - bezpłatny webinar
PRACA ZDALNA 2023
BEZPŁATNY webinar o zmianach
12 stycznia 2023 r. o godz. 16.00

2023 przyniesie zmiany w zakresie pracy zdalnej. Ustawodawca zdecydował się na uregulowanie tego, co tak naprawdę rynek pracy uregulował samodzielnie w ostatnich latach. Przepisy dotyczące pracy zdolnej wypierają z Kodeksu Pracy telepracę, na której do tej pory bazowały firmy. W mojej opinii nowe przepisy nie są jednak pełna odpowiedzią na na potrzeby firm.

Udział w tym webinarze, zapewni Wam niezbędną wiedzę zarówno z perspektywy pracowników, jak i pracodawców czy zarządzających działami HR, kadr.

Program:

 1. Praca zdalna przewidziana przepisami nowelizacji Kodeksu Pracy
 2. Okazjonalna praca zdalna
 3. Praca zdalna hybrydowa
 4. Koszty – czy pracodawca będzie musiał za coś zapłacić pracownikowi?
 5. Wnioskowanie o pracę zdalną przez pracownika i tryb zgody pracodawcy
 6. Polecenie pracy zdalnej przez pracodawcę
 7. Sytuacja kobiet w ciąży, rodziców dzieci do 4 roku życia i opiekunów osób z niepełnosprawnością – czy ich wniosek zwiąże pracodawcę?
Dla kogo jest ten webinar?

Zarówno jeśli jesteś pracownikiem, jak i pracodawcą czy osobą zarządzającą działami HR, kadr – PRACA ZDALNA 2023 – webinar o zmianach jest właśnie dla Ciebie.

Prowadząca

Mama Prawniczka - Marzena Pilarz-Herzyk
Marzena Pilarz-Herzyk

Jestem prawniczą, specjalizującą się w prawie pracy. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Sląskim oraz Podyplomowe Studia z Prawa Medycznego Bioetyki i Socjologii Medycyny na Uniwersytecie Warszawskim.

W roku 2022 otrzymałam Nagrodę Specjalną #PowerInfluencer od magazynu Twój Styl na Gali #Hashtagiroku2022

Jestem Mamą trzech Synów – Oskara, Oliwiera i Olafa. Prawniczką z zawodu. Wraz z awansem na najważniejsze stanowisko Mama, powstał mój autorski blog MamaPrawniczka.pl

Każdego dnia uczę sięgać po swoje prawa.

Prowadzę konsultacje indywidualne – w dużej mierze z Kobietami na etapie ciąży, macierzyństwa czy powrotów do pracy. Uczę tatów o ich uprawnieniach i przekonuje, jak ważne jest dzielenie się opieką nad dzieckiem. Wspieram przy również z firmami, gdzie wdrażam procedury, zakładaniu firm i rozwijaniu biznesów. Pracuje również z firmami, gdzie prowadzę audyty, wdrażam regulaminy, procedury. 

Uwielbiam przekazywać wiedzę w czasie szkoleń i webinarów. Zorganizowałam w ostatnich dwóch latach cykl autorskich warsztatów dla działów HR, szkół rodzenia. 
52 spotkania online, w czasie których prawie 7000  uczestników nauczyło się sięgać po swoje prawa.

Wspieram bezpłatnie rodziców po stracie dziecka  i po narodzinach wcześniaków. Obecnie bardzo szeroko działam w zakresie wdrożenia dyrektywy Work-life-balance,  współpracując również nad projektem tych przepisów. 

Korzyści dla uczestników:

 1. Masz możliwość szczegółowego zapoznania się ze zmianami w Kodeksie {racy, które będą dotyczyć zarówno pracowników, jak i pracodawców
 2. W terminie 3 dni otrzymasz nagranie webinar, dostępne przez kolejne 30 dni
 3. Masz możliwość zadawania pytań w czasie webinaru (Dotyczy to pytań, zgodnych z tematem webinaru, które nie wymagają konsultacji, wyliczeń etc).
JUŻ DZIŚ ZAPEWNIJ SOBIE MIEJSCE NA BEZPŁATNYM WEBINARZE, który odbędzie się 12.01.2023 r. o godz. 16:00:
DO WEBINARU ZOSTAŁO:
Dni
Godzin
Minut
Sekund

Co znajdziesz w e-booku?

 • Gwarancje płacowe – co to takiego?
 • Wynagrodzenie po urlopie macierzyńskim.
 • Wynagrodzenie po urlopie wychowawczym.
 • Wbniżenie wynagrodzenia – czy jest możliwe?