BRAK DOSTĘPNYCH TERMINÓW KONSULTACJI INDYWIDUALNYCH
W MIESIĄCACH LUTY-MAREZC 2019.

  


Napisz do mnie

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej pomocy, opisz mi swój problem,  wątpliwości i wyślij na adres kontakt@mamaprawniczka.pl lub wypełnij formularz kontaktowy TUTAJ.

Jeśli Twoja sprawa uzależniona jest od jakichkolwiek terminów (np. data zakończenia urlopu rodzicielskiego) – koniecznie zaznacz to w treści, tak abym wiedziała, gdzie wpisać Cię w kalendarz.

Oferta na miarę

Odpowiem na każdego Twojego e-maila, ale z racji faktu, że oprócz bycia prawnikiem, jestem mamą na cały etat :), odpowiem do 2 dni roboczych

W odpowiedzi ode mnie otrzymasz kilka bardzo ważnych informacji:
– pytania o szczegóły, na bazie których dopiero rzetelnie będę mogła udzielić Ci porady;
– prośba o przesłanie dokumentów do wglądu, jeśli będzie to niezbędne dla sprawy;
– dokładne koszty usługi;
– termin, w jakim mogę dla Ciebie zrealizować usługę.

Realizacja usługi

Jeśli zaakceptujesz moją propozycję, przygotuję dla Ciebie fakturę pro-forma do zapłaty
i  przystępuję do pracy. Ty w umówionym terminie otrzymasz indywidualną opinię w formie pisemnej.

Cena usługi

Standardowy koszt porady indywidualnej wynosi:

    • porada telefoniczna: 150,00-200,00zł
    • porada pisemna: 250,00-300zł
  • porada telefoniczna z pisemnym podsumowaniem: 300,00-400zł.Jeśli potrzebujesz dodatkowo, abym stworzyła dla Ciebie wzory wniosków/umów, wypełniła formularze etc, napisała dla Ciebie pisma, Twoja usługa zostanie wyceniona indywidualnie.

Dodatkowe dwa tygodnie okresu do kontaktu –
w cenie.

Po otrzymaniu ode mnie indywidualnej opinii, przez kolejne dwa tygodnie możesz skontaktować się ze mną, napisać, zadzwonić w zakresie udzielanej pomocy (bez dodatkowych opłat).

BEZPŁATNA POMOC PRAWNA 

Jeżeli poszukujesz bezpłatnego rozwiązania zapraszam Cię na bloga, gdzie znajdziesz mnóstwo artykułów,
z których możesz zaczerpnąć rzetelną i aktualną wiedzę.

Po ciekawym wykładzie prawniczym podczas zajęć w szkole rodzenia w szpitalu przy Inflanckiej postanowiliśmy z mężem zasięgnąć indywidualnej porady u p. Marzeny. Nasze wątpliwości dotyczyły podziału urlopu rodzicielskiego przy dysproporcji zarobków. Porada w pełni profesjonalna, dostępna cenowo, po otrzymaniu pierwszej opinii mieliśmy jeszcze dwa tygodnie na zadanie stosownych pytań i rozwinięcie interesujących nas kwestii. Nie ukrywam, że pytań było sporo, a p. Marzena wykazała się dużą cierpliwością i wiedzą. 

Serdecznie polecam Panią Marzenę. Super kontakt, wyczerpująca i pomocna porada prawna, właściwa osoba na właściwym miejscu 🙂 Polecam! Katarzyna Konior
W kadrach często nie uzyskamy satysfakcjonującej odpowiedzi w nurtującej nas kwestii. Dlatego w sprawach prawnych polecamy kontakt z profesjonalistą, ponieważ na pierwszy rzut oka proste zagadnienia mogą okazać się bardzo zawiłe. Szukanie informacji na własną rękę jest dobre jako punkt wyjścia do zadania adekwatnych pytań. Tak naprawdę nie możemy mieć pewności, czy przepisy właśnie nie ulegają zmianie lub właśnie jej nie uległy. Niestety koszty pomyłki mogą okazać się dużo bardziej bolesne, niż stosunkowo niewielka kwota wydana na poradę. 
Zajęcia prawne przeprowadzone przez p. Marzenę Pilarz-Herzyk bardzo podniosły wartość merytoryczną kursu w szpitalu przy Inflanckiej. Z całego serca polecamy też poradę indywidualną u Mamy Prawniczki ☺.
Michalina i Witek Bilousowie
 
Jestem bardzo zadowolona z porady przygotowanej przez Panią Marzenę. Opracowanie tematu otrzymałam przed umówionym czasem a odpowiedzi na wszelkie dodatkowe pytania były wysyłane także bardzo szybko. Super kontakt i jakość obsługi. Polecam wszystkim zainteresowanym! Kasia K.
Podczas Szkoły Rodzenia w Szpitalu Praskim miałam okazję uczestniczyć w prelekcji prowadzonej przez panią Marzenę. Byłam pod ogromnym wrażeniem. Wykład przeprowadzony był w bardzo ciekawy i przystępny sposób, zawierał wszystkie podstawowe informacje dotyczące praw świeżo upieczonych rodziców. Wszystkie wiadomości łatwiej było zrozumieć laikom w słowie mówionym poparte przykładami z życia. Pani Marzena chętnie odpowiadała w wyczerpujący sposób na wszystkie postawione pytania, często dotyczące konkretnych sytuacji uczestników. Prelekcja bardzo przydatna i pełna informacji. Serdecznie polecam! Agnieszka