Jeśli potrzebujesz wsparcia w znalezieniu indywidualnego rozwiązania dla Twojego zagadnienia, to jesteś we właściwym miejscu. W ramach konsultacji indywidualnej zajmiemy się Twoim problem i znajdziemy dedykowane dla Ciebie rozwiązanie. Zaufało mi wiele Klientek, które dzięki współpracy sięgnęły odważnie i z sukcesem po swoje prawa. Konsultacja indywidualna zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa oraz dostarczy gotowe rozwiązanie, dopasowane do Twoich potrzeb i aktualnej sytuacji życiowej.

Konsultacja mailowa

Jeśli masz konkretne pytania, dotyczące jednego zagadnienia lub chcesz potwierdzić informacje, które uzyskałaś w danym temacie, to jest to opcja dla Ciebie. To rozwiązanie rekomendowane jest dla tematów, które nie wymagają analizy dokumentów i osobistej rozmowy, celem analizy sytuacji indywidualnej.

Możesz zadać do 5 pytań.
Odpowiedź otrzymasz w ciągu 48h

Koszt konsultacji mailowej: 149zł KUP TERAZ

Konsultacja telefoniczna podstawowa (0,5h)

Jeśli poszukujesz wsparcia w prawidłowym zrozumieniu przepisów, pism od pracodawcy czy informacji znalezionych w internecie, to rozwiązanie dla Ciebie.

Konsultacja poprzedzona jest analizą dokumentów (jeśli tego wymaga) i analizą Twojej sytuacji w czasie rozmowy. Podczas rozmowy omówię przygotowane przeze mnie rozwiązanie oraz na bieżąco będę odpowiadać na Twoje pytania. 

Koszt konsultacji telefonicznej: 249 zł KUP TERAZ

Konsultacja telefoniczna rozszerzona (1h) 

Jeśli poszukujesz pełnego  wsparcia w prawidłowym zaplanowaniu uprawnień, znalezieniu indywidualnych rozwiązań i chcesz, abym przeprowadziła Cię krok po kroku po Twoich uprawnieniach, to rozwiązanie dla Ciebie.

Konsultacja poprzedzona jest analizą dokumentów (jeśli tego wymaga) i analizą Twojej sytuacji w czasie rozmowy. Podczas rozmowy omówię przygotowane przeze mnie rozwiązanie oraz na bieżąco będę odpowiadać na Twoje pytania. 

Koszt konsultacji telefonicznej: 349 zł KUP TERAZ

Konsultacja pisemna – opinia

Jeśli chcesz otrzymać pełne wsparcie w znalezieniu rozwiązania i jednocześnie wszystkie niezbędne informacje otrzymać w formie pisemnej, tak aby móc do nich wrócić w każdej chwili, ta opcja jest właśnie dla Ciebie. 

Na konsultację składa się szczegółową analiza problemu oraz analiza dokumentów. W ten sposób otrzymasz omówienie zagadnienia wraz. przytoczonymi przepisami i analizą orzecznictwa. Opinia może Ci być również pomocna jako gotowy dokument do przedstawienia np. w rozmowach z pracodawcą.

W cenie konsultacji jestem dostępna dla Ciebie także przez 24h po przesłaniu opinii, celem uzupełnienia i doprecyzowania informacji oraz odpowiedzi na dodatkowe pytania.

Koszt konsultacji pisemnej: 399 zł KUP TERAZ

Konsultacja telefoniczna z podsumowaniem pisemnym

Jeśli chcesz otrzymać pełne wsparcie w znalezieniu rozwiązania i jednocześnie omówić szczegółowo swoją sytuację podczas rozmowy online a dalej otrzymać szczegółowe podsumowanie pisemne,  ta opcja jest właśnie dla Ciebie. 

Na konsultację składa się szczegółową analiza problemu oraz analiza dokumentów. W ten sposób otrzymasz omówienie zagadnienia wraz z przytoczonymi przepisami i analizą orzecznictwa. Podczas rozmowy omówimy Twoją sytuację i znajdziemy najkorzystniejsze rozwiązania, które później zostaną szczegółowo opracowane w formie pisemnej. Dzięki temu będziesz mogła w każdej chwili wrócić do ustaleń. 

W cenie konsultacji jestem dostępna dla Ciebie także przez 24h po przesłaniu opinii, celem uzupełnienia i doprecyzowania informacji oraz odpowiedzi na dodatkowe pytania.

Koszt konsultacji pisemnej: 549 zł KUP TERAZ

Wsparcie po konsultacji (e-mail)

Jeśli potrzebujesz dodatkowego wsparcia po konsultacji, chcesz mieć pewność, że będziesz mogła wrócić z nowymi pytaniami, możesz poszerzyć konsultację o dodatkowe wsparcie do każdego rodzaju konsultacji.

W ten sposób przez 3 dni robocze od zakończenia konsultacji, możesz wracać mailowo z każdym pytaniem w tej samej sprawie.

Koszt wsparcia: 149zł KUP TERAZ

Jak to działa?

Poniżej znajdziesz krótki proces tego, jak możemy się skontaktować, celem ustalenia szczegółów Twojej konsultacji.

NAPISZ DO MNIE

Opisz mailowo zagadnienie, o których chciałabyś porozmawiać.
Wspólnie dobierzemy formę konsultacji, która będzie dla Ciebie najkorzystniejsza i ustalimy termin.
Na tym etapie dopytam Cię o szczegóły, poproszę o dostęp do dokumentów.

DOKONAJ PŁATNOŚCI

Po ustaleniu szczegółów otrzymasz link do płatności.
Możesz dokonać płatności przelewem bankowym lub za pomocą szybkich przelewów tPay.

*Koszt może się różnić w zależności od stopnia skomplikowania sprawy.
Do każdej konsultacji istnieje możliwość przygotowania dokumentów, pism, umów itp. Koszty ustalane są indywidualnie.

SPOTKAJMY SIĘ

Jesteśmy już o krok od rozwiązania Twojej sprawy. Spotkamy się online, telefonicznie lub pozostaniemy w kontakcie mailowym. Do zobaczenia.

Bezpłatna konsultacja

Pamiętaj, że od kilku lat prowadzę program bezpłatnych konsultacji dla rodziców, doświadczających straty Dziecka lub mierzących się z przedwczesnymi narodzinami Dziecka.

Sprawdź szczegóły w dedykowanej zakładce PRO BONO.