Jeśli potrzebujesz wsparcia w znalezieniu indywidualnego rozwiązania dla Twojego zagadnienia, to jesteś we właściwym miejscu. W ramach konsultacji indywidualnej zajmiemy się Twoim problem i znajdziemy dedykowane dla Ciebie rozwiązanie. Zaufało mi wiele Klientek, które dzięki współpracy sięgnęły odważnie i z sukcesem po swoje prawa. Konsultacja indywidualna zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa oraz dostarczy gotowe rozwiązanie, dopasowane do Twoich potrzeb i aktualnej sytuacji życiowej.

Konsultacja mailowa

Ta forma jest odpowiedzią na dziesiątki pytań, które otrzymuję każdego dnia. Bardzo często Klientki poszukują potwierdzenia uzyskanych informacji w HR, czy przekazanych przez inne osoby. Chcą się upewnić w jakich terminach złożyć wnioski, jaki wymiar danego uprawnienia posiadają itp.

Jeśli masz konkretne pytania, dotyczące jednego zagadnienia lub chcesz potwierdzić informacje, które uzyskałaś w danym temacie, to jest to opcja dla Ciebie. To rozwiązanie rekomendowane jest dla tematów, które nie wymagają analizy dokumentów i osobistej rozmowy.

Koszt konsultacji mailowej: 160 zł – KUP TERAZ
Konsultacja obejmuje odpowiedź do 5 pytań.

Konsultacja telefoniczna

Konsultacja telefoniczna jest dedykowana osobom, które poszukują pełnego wsparcia w prawidłowym zaplanowaniu uprawnień, znalezieniu indywidualnych rozwiązań, a jednocześnie preferują rozmowę na żywo, celem elastyczności w zadawaniu bieżących pytań.

W tym przypadku konsultacja zawsze poprzedzona jest analizą dokumentów (jeśli tego wymaga) i zapoznaniem się ze szczegółami sprawy przed rozmową. Podczas rozmowy omówię przygotowane przeze mnie rozwiązanie oraz na bieżąco będę odpowiadać na Twoje pytania. 

Koszt konsultacji telefonicznej: 250 złKUP TERAZ

Konsultacja pisemna – opinia

Jeśli chcesz otrzymać wszystkie niezbędne informacje w formie pisemnej, tak aby móc do nich wrócić w każdej chwili, ta opcja jest właśnie dla Ciebie. Na konsultację składa się szczegółową analiza problemu oraz analiza dokumentów. W ten sposób otrzymasz omówienie zagadnienia wraz. przytoczonymi przepisami i analizą orzecznictwa. Opinia może Ci być również pomocna jako gotowy dokument do przedstawienia np. w rozmowach z pracodawcą.

W cenie konsultacji jestem dostępna dla Ciebie także przez 24h po przesłaniu opinii, celem uzupełnienia i doprecyzowania informacji oraz odpowiedzi na dodatkowe pytania.

Koszt konsultacji pisemnej: 290 złKUP TERAZ

Wsparcie po konsultacji (e-mail)

Jeśli potrzebujesz dodatkowego wsparcia po konsultacji, chcesz mieć pewność, że będziesz mogła wrócić z nowymi pytaniami, możesz poszerzyć konsultację o dodatkowe wsparcie.

W ten sposób przez 7 dni od zakończenia konsultacji, możesz wracać mailowo z każdym pytaniem w tej samej sprawie.

Koszt wsparcia: 150złKUP TERAZ
Usługa dotyczy konsultacji telefonicznej oraz konsultacji pisemnej (opinii).

Jak to działa?

Poniżej znajdziesz krótki proces tego, jak możemy się skontaktować, celem ustalenia szczegółów Twojej konsultacji.

NAPISZ DO MNIE

Opisz mailowo zagadnienie, o których chciałabyś porozmawiać.
Wspólnie dobierzemy formę konsultacji, która będzie dla Ciebie najkorzystniejsza i ustalimy termin.
Na tym etapie dopytam Cię o szczegóły, poproszę o dostęp do dokumentów.

DOKONAJ PŁATNOŚCI

Po ustaleniu szczegółów otrzymasz link do płatności.
Możesz dokonać płatności przelewem bankowym lub za pomocą szybkich przelewów tPay.

*Koszt może się różnić w zależności od stopnia skomplikowania sprawy.
Do każdej konsultacji istnieje możliwość przygotowania dokumentów, pism, umów itp. Koszty ustalane są indywidualnie.

SPOTKAJMY SIĘ

Jesteśmy już o krok od rozwiązania Twojej sprawy. Spotkamy się online, telefonicznie lub pozostaniemy w kontakcie mailowym. Do zobaczenia.

Bezpłatna konsultacja

Pamiętaj, że od kilku lat prowadzę program bezpłatnych konsultacji dla rodziców, doświadczających straty Dziecka lub mierzących się z przedwczesnymi narodzinami Dziecka.

Sprawdź szczegóły w dedykowanej zakładce PRO BONO.