INDYWIDUALNA POMOC PRAWNA
— KROK PO KROKU —


 1. NAPISZ DO MNIE.
  Jeżeli potrzebujesz indywidualnej pomocy, opisz mi swój problem,  wątpliwości i wyślij na adres mamaprawniczka@gmail.com lub wypełnij formularz kontaktowy TUTAJ.
  Jeśli Twoja sprawa uzależniona jest od jakichkolwiek terminów (np. data zakończenia urlopu rodzicielskiego) – koniecznie zaznacz to w treści, tak abym wiedziała, gdzie wpisać Cię w kalendarz.
 2. ODPOWIEM JAK NAJSZYBCIEJ.
  Odpowiem na każdego Twojego e-maila, ale z racji faktu, że oprócz bycia prawnikiem, jestem mamą na cały etat :), odpowiem do 2 dni roboczych.
 3. CO OTRZYMASZ?
  W odpowiedzi ode mnie otrzymasz kilka bardzo ważnych informacji:
  – pytania o szczegóły, na bazie których dopiero rzetelnie będę mogła udzielić Ci porady;
  – prośba o przesłanie dokumentów do wglądu, jeśli będzie to niezbędne dla sprawy;
  – dokładne koszty usługi;
  – termin, w jakim mogę dla Ciebie zrealizować usługę.
 4. AKCEPTACJA I CO DALEJ?
  Jeśli zaakceptujesz moją propozycję, przygotuję dla Ciebie fakturę pro-forma do zapłaty i  przystępuję do pracy. Ty w umówionym terminie otrzymasz indywidualną opinię w formie pisemnej.
 5. CENA USŁUGI.
  Standardowy koszt porady indywidualnej wynosi 150-200zł.
  Jeśli potrzebujesz dodatkowo, abym stworzyła dla Ciebie wzory wniosków/umów, wypełniła formularze etc, napisała dla Ciebie pisma, Twoja usługa zostanie wyceniona indywidualnie.

BEZPŁATNA POMOC PRAWNA 

Jeżeli poszukujesz bezpłatnego rozwiązania zapraszam Cię na bloga, gdzie znajdziesz mnóstwo artykułów, z których możesz zaczerpnąć rzetelną wiedzę.

 

}