MARZENA.
Żona. Mama. Prawniczka.

Z wykształcenia prawnik. Z zamiłowania artystka-po-trochu (trochę architektka, trochę projektantka, trochę fotografka – bo nigdy nie mogła się zdecydować).
Zawodowo przez kilka lat związana z zarządzaniem przedsiębiorstwami, procedurami prawnymi i finansowymi.
6.12.2015 awansowała na stanowisko Mama. I tak wraz z raczkowaniem dziecka, zaczął raczkować pomysł na bloga przede wszystkim dla Mam.

Dla Mam o Mamach, dla Mam o prawie, w przystępny sposób serwowanym. Tak, by w tym wyjątkowym okresie droga przez przepisy prawne nie spędzała snu z powiek.
Dla Kobiet o Kobietach, bo codziennie wędrujemy w gąszczu przepisów, z których nawet nie do końca zdajemy sobie sprawę.
Dla Was tak po prostu – będzie trochę na wesoło i trochę prywatnie.

Artykuły na blogu są interpretacją przepisów prawnych, ale nie stanowią indywidualnej porady prawnej. W tym momencie nie udzielam idywidualnych porad prawnych, ale z chęcią będę pisała na tematy, którymi jesteście zainteresowane. Dodatkowo będę cyklicznie tworzyła listy pytań i odpowiedzi, w sprawach które najczęściej będą pojawiały się w wiadomościach. Blog ma charakter informacyjny i nie stanowi wykładni prawa. Stan prawny jest aktualny na dzień publikacji artykułu.

Jeśli więc masz pytania, dotyczące wpisów, sugestie lub chcesz podjąć współpracę, skontaktuj się ze mną przez formularz kontaktowy lub na adres mamaprawniczka@gmail.com